Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 2
juuli 01 2008
Pakri 450 Sailiga proovisõidud Pirital PDF Trüki E-mail
teisipäev, 01 juuli 2008

Image

Eestis toodetud päevapurjeka, uudismudeli Pakri 450 Sail'iga on nüüdsest võimalik tutvuda Pirital, paadilaenutuse kail. Huvi korral saab purjekaga merel ka proovisõidu teha.

Pakri 450 Sail on spetsiaalne Pakri-seeria täiustatud purjeversioon. Pakri 450 nägusatele kerejoontele on lisandunud üle põhja peeglini küündiv
reljeefne klassikaline purjekakiil koos stiilse rooliuimega ahterpeeglil. Kiilu peituv raskusballast muudab paadi isepüstuvaks. Paadi vööritekk toestab kergelt eemaldatavat teleskoopmasti, varjates veetihedate plastluukide taha mahuka panipaiga ja tekiluugi alla paadivasrustuse boksi. Kokpitti on jäänud keskiste sõudjale ja uued mitmeotstarbelised külgistmed purjeall seilamise hõlbustamiseks. Kokpit on sadeveest isetühjenev. Ahtritekis on minimaalne mootorivann ja peeglil on võimalik kanda väikest, kuni 8 hj päramootorit. Ahterpiigi varustusmahuti on suletav veetiheda plastluugiga. Paat on ääristatud elastprofiilist venderliistuga. Tekivarustusse kuuluvad veel tullipesad ühele aerupaarile ja metallknaabid kaiotstele. Rautised ja kinnitused on valitud mitteroostetavaist materjalidest. Paadi diferentseeritud paksusega klaasplastist kere ja tekimoodul on isoftaal-polüestril modifitseeritud ilmastikukindla gelcoadi pindviimistlusega. Käsikontaktvormimise tehnoloogias koostatud siselaminaat on sertifitseeritud armeeringumaterjalidest veekindla polüestervaigu baasil. Märguda võivad sisepinnad on kaitstud topcoadi kihiga. Paati toodetakse kahes modifikatsioonis – X - paat on varustatud ainult purjega ja XL - purjele lisandub võimalus kasutada päramootorit ja sõudmiseks aere. Paadi konstruktsioon ja ehitus vastab EL rekreatiivveesõidukite direktiivi 94/25/EC ja 2003/44/EC D-kategooria nõuetele ja sobib kasutamiseks rannikumerel, lahtedel, järvedel ja jõgedel tuule tugevusega kuni 4 palli ning laine kõrgusega kuni pool meetrit.

Lisainformatsioon Kristo telefonil 5837 4124

 
< Eelmine