Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 5
nov 29 2008
¡Merevärav 2009¡ väärtustab merd ja merelist elustiili PDF Trüki E-mail
laupäev, 29 november 2008

Image

12.-15. märtsil 2009.a korraldab Eesti Näituste AS messikeskuses esimese  rahvusvahelise merelise elustiili messi ”Merevärav 2009”.

Eesti messimaastikul puudus seni meretemaatikat kompleksselt ja sügavuti kajastav erialamess, mis oleks väärtustanud ja propageerinud Eestile kui mereriigile tunnuslikult ja ajalooliselt omast elustiili. Mitte ainult reisi- ja kaubalaevaliiklus, vaid ka hobimeresõit vajab teadmisi, oskusi ja kogemusi, usaldusväärset ja töökindlat varustust, toimivat infrastruktuuri, side-, navigatsiooni- ja päästetehnikat.

Mess ”Merevärav 2009” ongi ellu kutsutud selleks, et  tuua külastajaini parim võimalik merevarustus, tutvustada mereturismi  ja vaba aja veetmise võimalusi, muuta meresõit ohutumaks ning väärtustada traditsioone.

Messil ”Merevärav 2009” avaneb kõigil meresõidu, -puhkuse, -ohutuse ja –romantikaga seotud asutustel ja firmadel soodne võimalus oma tegevuse tutvustamiseks, vahetuks suhtlemiseks erinevate sihtrühmadega, otseturunduskampaaniate korraldamiseks.

Messipraktika on näidanud, et kolm päeva on nii asjatundjaile kui laiemale publikule adresseeritud messi jaoks ebapiisav. Seepärast kestabki ”Merevärav 2009” 4 päeva – neljapäevast pühapäevani -, mis võimaldab keskenduda erinevatel messipäevadel erinevatele sihtrühmadele ning luua nii külastajaile kui messil osalevate firmade  esindajaile  paremad suhtlemisvõimalused ning mugavamad töötingimused.

”Mereväraval” on väga erinevaid sihtrühmi. Rahaliste võimaluste puudumine ei tohi kujuneda takistuseks merelise elustiili viljelemisel. Mere- ja siseveekogudega seotud puhkus on muutunud Eesti merelise asendi,  jõgede  ja järvede rohkuse, vastava infrastruktuuri arenemise  ning reisimisvõimaluste avardumise tõttu kättesaadavaks järjest laiemale huvilisteringile.

Eesmakordselt Eesti meremesside kujunemisloos kuulub tähtis koht ka temaatilistele seminaridele, loengutele ja ümarlauakohtumistele. Meresõidualane seadusandlus ja regulatsioon, toetused väikesadamatele, navigatsiooniuudised, meresõidu ohutuse tagamine jmt teemad annavad praktilisi teadmisi ning käivitavad eelduste kohaselt elava mõttevahetuse.

Eesti Näituste AS kutsub firmasid üles tegema aegsasati oma messipinna broneeringud -  see aitab kaasa turundusstrateegia edukale realiseerimisele messil ning võimaldab mitmeid atraktiivseid soodustusi.

Pääs pardale on avatud!

Loe lisa: http://www.fair.ee/merevarav2009/

 
< Eelmine   Järgmine >