Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 3
veebr 17 2011
Mere- ja vaba aja mess 2011 PDF Trüki E-mail
neljapäev, 17 veebruar 2011

 Image

11.-13. märtsil toimub Eesti Näituste messikeskuses arvult juba üheteistkümnes „Mere- ja vaba aja mess“, mis on kujunenud merendushuviliste jaoks ainulaadseks võimaluseks tutvuda Eestis pakutava tootevalikuga, teenustega ning organisatsioonidega - messil on traditsiooniliselt esindatud veesõidukite ja varustuse tootjad ning müüjad nii Eestist kui ka välismaalt, samuti jagavad messil infot mitmed riigiasutused, koolitajad ja purjetamise ning veemotospordi alaliidud.

Senisest suuremat tähelepanu pöörab „Mere- ja vaba aja mess 2011“ erinevatele vaba aja veetmise viisidele, võimalustele ning vahenditele. Messile tulevad hobi- ja matkatarvete, ATV-de ja jalgrataste müüjad, surfi- ja sukeldumisklubid, ning paljud teised mere ja aktiivse elustiiliga seotud tootegrupid. Messi raames on traditsiooniks saanud ka paatide järelturg ehk taaskord on soovijatel võimalus paadilaadal müüki panna oma kasutatud veesõiduk.

Osalemisest on teatanud mitukümmend firmat. Neist suuremad on Premium Boats (Regal luksuskaatrid), Bell-Marine (Bella, Flipper, Aquador, Targa, Pakri kaatrid) ning Hondakeskus Catwees (Honwave kummipaadid, AMT kaatrid ning Honda päramootorid). Kindlasti pakuvad suuremate kaatrimüüjate kõrval messikülastajatele huvipakkuvat informatsiooni ning tegutsemisvõimalusi ka väiksemad eksponendid. Näiteks toimuvad Rannarahva Muuseumi stendis erinevad töötoad (meresõlmede tegemine, puulaevade meisterdamine, kompassiõpe) ning tutvustatakse rannarahva ajalugu.

Messil on esindatud ka Kipper.ee. Pärast messiala mitmekordset läbikäimist tule ja istu - räägime!

Kohtumiseni messil!

Kristo Herzmann

Mere- ja vaba aja mess 2011 projektijuht

Gsm: 5837 4124

Faks: 613 7447

Mail: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

 www.meremess.ee

 

 
< Eelmine   Järgmine >