Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 6
jaan 28 2012
43. Helsingi paadimess - Vene 12 Båt PDF Trüki E-mail
laupäev, 28 jaanuar 2012

Image

43. Helsingi paadimess - Vene 12 Båt on kasvanud omataoliste hulgas suurimaks kogu Põhjamaades. Panuse sellisele laienemisele andis 2011. aasta sügisel valminud Helsingi messikeskuse laiendus. Valminud seitsmes messihall koos vanade hallidega kokku on paadimessi kasvatanud 58 000 ruutmeetriseks.

Paadimess katab kogu veesõidukite laia valikut. Messil on väljas ligi 600 erinevat alust. Uues hallis on eriti head eksponeerimistingimused purjekatele ja suurtele mootorpaatidele.

Lisaks neile katab messiprogramm veeharrastustega seotud tegevusi, varustust ja teenuseid. Kokku on eksponente messil üle 300. Külastajaid oodatakse kümne messipäeva jooksul ligi 80 tuhat.

Messikeskuse 2., 6. ja 7. hall on mootorpaatidele. Ülakorruse näitusehallides 4 ja 5 on lai valik kõikvõimalikku varustust nii alustele kui meeskondadele. 3. hallis on kalastuse teemaga seotud tooted ja teenused.

Messil osalevate firmade ning programmiga saab tutvuda korraldajate kodulehel www.venemessut.fi

Mess avatakse reedel, 10.2. kell 10 kutsetega külastajatele ja ajakirjanikele. Järgmistel päevadel on väljapanduga võimalik tutvuda kõigil soovijatel. Messi lahtiolekuajad on päeviti erinevad.

Profexpo OÜ, Soome Messide esindaja Eestis, pakub soodsaid messipääsmeid 10 € tk. Messi avapäeval, 10.2. pakutakse ka ühepäevast messikülastuspaketti koos laevapiletite ja transpordiga messikeskusesse.

Lisainfo: Tiina Laikre
Tel 626 1347
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
www.profexpo.ee/soomemessid

http://www.profexpo.ee/soomemessid/kalender.php?id=161

 
< Eelmine   Järgmine >