Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 1
apr 21 2015
Tartu uus Emajõe keskus  Tartu Karlova sadam PDF Trüki E-mail
teisipäev, 21 aprill 2015
Image

Tartus avati juba sügisel uus sadam - Tartu Karlova sadam. Kuigi talvel aktiivset elu Emajõel ei toimu, alustati sadamas koheselt väikepaadijuhtide ja raadioside koolitusega, koolitajaks Nõuni Purjeklubist Elmo Saul. Koolitused toimuvad läbi aasta, vaata www.purjeklubi.ee

Image

Sadam valmistub esimeseks hooajaks - 1. mail avatakse Karlova sadamas Emajõe hooaeg. Sadamahoones avab uksed sadamakohvik ning paaditarvete pood, kust leiab kõiksugust huvitavat kraami, mida algaval hooajal paadimeestel vaja võib minna. Catwees ja paadiosad.ee tutvustavad omaltpoolt pakutavaid aluseid. Politsei- ja piirivalveamet ning Päästeamet tuletavad meelde veel liiklemise ohte.

Image

Karlova sadamasse pääseb jõetrammiga ning kogu päeva palistab kultuuriprogramm (vt www.karlovasadam.ee). Laadaplatsil on kauplemas ja oma kaupa tutvustamas erinevad paadipoed, paaditarvikute ja varuosadega tegelevad firmad, kalastusfirmad ning huvitavad käsitöölised. Kõik paadimehed ja kalastushuvilised on oodatud oma mitte vajamineva kaubaga kauplema! Karlova sadamas toimub terve suve jooksul mitmeid kontserte ja kultuurisündmusi, toimuval saab silma peal hoida www.karlovasadam.ee.
 
< Eelmine   Järgmine >