Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 8
jaan 26 2015
Helsingi paadimess - Vene16Båt PDF Trüki E-mail
esmaspäev, 26 jaanuar 2015
Image 
Helsingis toimub 12.-21.02.2016 taas Vene Båt paadimess ja seda juba 47. korda. Messil osaleb ligi 400 eksponenti. Messil on väljas üle 550 erineva veesõiduki. Messi populaarsust kinnitab ka külastajatearv – üle 73 000 inimese 2015. aastal.

Helsingi paadimess on Eestiski tuntud – nii harrastajate kui paadiehitajate seas. Eestist osalevad sel korral oma väljapanekuga Alunaut OÜ - stend 6k51; ARCTIC Boats OÜ 7g31; Harju Kalandusühing MTÜ; Kakumäe Sadam OÜ 3c27; Kasse Paadid OÜ 6k51; Maral Pro OÜ 6e50; Sundreamer OÜ 5n31; Top Marine OÜ 3c10; Villawool OÜ UA20.


TÄHELEPANU! Messil on veel mõni vaba pind, kui on huvi palume kohe pöörduda info saamiseks korraldaja või Profexpo poole.

6. ja 7. hallis laiub meeliköitev purjekate, suurte mootorpaatide, kaatrite, jahtide ja kõikvõimalike muude veesõidukite väljapanek. Lisaks veesõidukitele on esindatud kõik vajalik varustus, veespordi temaatika ja sadamaäärne elu tervikuna. Kalastusala on taas kasvanud. Varustuse müüjad leiab messikeskuse ülakorrustelt.

Põnevaks teeb näituse iga-aastane parima mootorpaadi ja parima purjeka valimine. Tulemused selguvad 17.2. kell 11: 30 hallis 7.

Paadimessi tootegrupid:
purjepaadid, mootorpaadid, puupaadid, muud paadid, mootorid, laeva-elektroonika ja navigatsioon, purjed ja mastid, paadi varustus ja tarvikud, paadiehitus ja hooldus, sisustus ja interjöör, elektri-, kütte- ja sanitaartehnika, tuletõrje-, ohutuse ja päästetehnika, paadi köök, riided ja jalatsid, paadisillad, haagised, kalapüük, sukeldumine, sõudmine, alaga seotud teenused.

Programm
Uusi Aalto Waterexpo ehk uus laine – messihall muutub ainulaadseks ranna- ja veeharrastusi pakkuvaks alaks, kus leidub huvitavat igas vanuses messikülastajale. Uusi Aalto programm on korraldaja kodulehel - www.messukeskus.com/Documents/UA16_schema.pdf

Messihallis on ülisuur 3D akvaarium, kus on 22 400 liitrit vett. Ala profid tutvustavad erinevaid kalastusnippe.

Toimuvad seminarid, kus tutvustatakse parimaid mere-reisi võimalusi ning kuidas hooldada oma veesõidukit.

Programmi ja messil osalejatega saab tutvuda korraldajate kodulehel Programm

Ostuvõimalused
Surfaritele, kalastajatele, sõudjatele jne infoks, messil on müügil varustust, vahendeid, aksessuaare, elektroonilisi vidinaid jne.

Messi lahtiolekuajad
Reede, 12.2. – Trade Day – sissepääs messile ainult kutsetega, mess on avatud 10-18
Kõigile soovijatele on paadimess avatud tööpäevadel 11-20
L-P kell 10-18
P 21.2. kell 10-17

Info, sooduspääsmed - Profexpo OÜ, Helsingi Messikeskuse esindaja Eestis

ProfExpo koduleht
 
< Eelmine   Järgmine >