Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

jaan 26 2015
Helsingi paadimess - Vene18Båt PDF Trüki E-mail
esmaspäev, 26 jaanuar 2015
Image Helsingis toimub 9.-18. veebruarini taas Vene 18 Båt paadimess ja seda juba 49. korda. Messil osaleb üle 300 eksponendi. Väljas on üle 600 erineva veesõiduki. Messi populaarsust kinnitab ka külastajate arv – üle 71 tuhande inimese 2017. aastal, sh ligi 100 Eestist. Helsingi paadimess on Eestiski tuntud – nii harrastajate kui paadiehitajate seas. Eestist osalevad 2018. aastal oma väljapanekuga Villawool OÜ (stend 1UA6), OÜ Kasse Paadid (7G100), Top Marine OÜ (3H11), Haven Kakumäe OÜ (7K101) ja Eesti Väikesadamate Arenduskeskus.

6. ja 7. hall on purjekate, suurte mootorpaatide, kaatrite, jahtide ja kõikvõimalike muude veesõidukite päralt. Lisaks veesõidukitele on esindatud kõikvõimalik varustus, veespordi temaatika ja sadamaäärne elu tervikuna. Kalastusala on taas kasvanud. Varustuse müüjad leiab messikeskuse ülakorrustelt. Uuena on messil Kamapörssi, kus soovijad saavad oma kasutatud varustust, seadmeid jms müüa.

Paadimessi tootegrupid:
purjepaadid, mootorpaadid, puupaadid, muud paadid, mootorid, laeva-elektroonika ja navigatsioon, purjed ja mastid, paadi varustus ja tarvikud, paadiehitus ja hooldus, sisustus ja interjöör, elektri-, kütte- ja sanitaartehnika, tuletõrje-, ohutuse ja päästetehnika, paadi köök, riided ja jalatsid, paadisillad, haagised, kalapüük, sukeldumine, sõudmine, alaga seotud teenused.

Programm
Uusi Aalto Waterexpo ehk uus laine – messihall muutub ainulaadseks ranna- ja veeharrastusi pakkuvaks alaks, kus leidub huvitavat igas vanuses messikülastajale. Uusi Aalto programm on korraldaja kodulehel.

Toimuvad seminarid, kus tutvustatakse parimaid mere-reisi võimalusi ning kuidas hooldada oma veesõidukit.

Programmi ja messil osalejatega saab tutvuda korraldajate kodulehel vene.messukeskus.com.

Ostuvõimalused
surfaritele, kalastajatele, sõudjatele jt infoks: messil on müügil varustust, vahendeid, aksessuaare, elektroonilisi vidinaid jne.

Messi lahtiolekuajad
R 9.2. kell 11-19
L-P 10.-11.2. kell 10-18
E-R 12.-16.2. kell 11-19
L-P 17.-18.2. kell 10-18

Info, sooduspääsmed - Profexpo OÜ, Helsingi Messikeskuse esindaja Eestis

Profexpo koduleht - profexpo.ee/messukeskus/paadimess.
 
< Eelmine   Järgmine >