Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 16
Kas väikelaevajuhi tunnistus lubab liigelda ka jetiga? PDF Trüki E-mail

 

Meresõiduohutuse seadus § 39-1 lg 1 ja 2

Jetti võib juhtida vähemalt 15 aasta vanune isik, kellel on jetijuhi tunnistus või väikelaevajuhi tunnistus. Jetijuhi tunnistuse väljastab liiklusregistri volitatud töötleja.

Jeti ohutu kasutamise ja jetijuhi ettevalmistamise nõuded ning jetijuhi tunnistuse vormi kehtestab majandus- ja kommunikatsiooniminister.

 
 
< Eelmine   Järgmine >