Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

veebr 07 2008
Volkaritegijad tülis PDF Trüki E-mail
neljapäev, 07 veebruar 2008

ImagePärnu ärimees Harri Murd sulges end pärast firma kaasomanikuga tülliminekut firma territooriumile. Murd rajas 1997. aastal koos Taani purje- ja paadimeistri Erik Andreaseniga ühise paadifirma Folkboat Baltic. Tüli tõi kahe mehe vahele erinev nägemus firma juhtimisest, mis jõudis otsuseni lõpetada igasugune koostöö.

Koostöö lõpetamine tähendas aga Eesti ärimehele Harri Murdile suu puhtaks pühkimist ühisest varast ja paarikümnest töötajast. «Juhatuse liige müüb selle kinnistu koos sinna kuuluva varaga teisele juriidilisele isikule, mille omanik ta ise kaudselt on,» selgitas Eesti ärimehe esindaja Sulev Pikker. «See on tegelikult juriidiliselt hästi vormistatud vargus.»

Harri Murd ei ole nõus aga kergekäeliselt oma elutööst loobuma. Kuna vara oli notariaalse lepinguga ühisest firmast välja kanditud ilma teise omaniku teadmata, otsustas mees vara laiali tassimisele käe ette panna, selgus videolõigust. Murd sulges end firma territooriumile ja palkas turvafirma värava ette. Reporter.ee teatel ei kavatse mees kedagi territooriumile sisse lasta enne, kui firma jagamine õiglaselt ja õiguspäraselt kokkulepitud. Ärimees lubas vajaduse korral veel mitu päeva luku taga vastu pidada. Andreaseni esindaja ei tahtnud Reporter.ee'le olukorda kommenteerida, sest klient ei olnud talle selleks volitusi andnud.

 Foorumis sellel teemal maha peetud arutluse leiab siit.

 
 
< Eelmine