Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 1
märts 15 2008
Kipper.ee veebileht uuenes PDF Trüki E-mail
laupäev, 15 märts 2008
Kipper.ee veebileht avas reedel, 14. märtsil oma pealehe uue näo. Võrreldes eelmise versiooniga baseerub uus veebileht kaasaegsel ja laialt kasutatud sisuhalduslahendusel, mis võimaldab lehele lihtsalt liita valmisfunktsionaalsusega mooduleid (näiteks kalender koos sündmuste meeldetuletustega, fotogalerii, kaardirakendused, kasutajablogid, MMSblogi jne). Samuti on selles mugav kirjutada uudiseid ja püsiartikleid. Veebilehe täiesti uued osad on peagi tellimiseks avatud päästevarustuse ePood ja vikipeedia KipperWiki. Endiselt on kipper.ee osa Eesti populaarseim ja kasutajarohkeim (üle 1000 kasutaja) väikelaevnike foorum.
Olemas on ka sisu vanalt veebilehelt: müügiportaalide loend, kalkulaatorid, viited klubidele ja projektidele, samuti viited kehtivale seadusandlusele. Ka on esitatud nimekiri väikelaevnike koolitajatest Eestis ja teenusepakkujatest, kes nö vesiseid teenuseid pakuvad. Uudisena on lahti kirjutatud teemad mereraadiosidest ja hädaabist merel. Kokkuvõttev info on ära toodud keskkonnakaitse kohta.

Veebilehele lisavad väärtust viited navigatsioonimärgistuse ja toodrite andmekogule ning sadamate registrile. Väikesadamate info on kättesaadav päringuna veebilehelt marinas.nautilus.ee. Mugavust lisavad vasakusse menüüsse paigutatud kiirlingid olulisemate väikelaevandust puudutavate veebilehtideni.

Uus keskkond võimaldab teha huvilistel kaastööd uudiste ja KipperWiki artiklite kirjutamise näol ning pidada oma blogi. Registreerunud kasutaja saab mobiiltelefoniga saata MMS-sõnumi vastavasse pildiblogisse. Soovi korral saab kasutaja luua ka oma pildialbumi.

Uus keskkond pakub firmadele võimaluse reklaamida end bännerite kaudu, mis koguvad klikistatistikat. Esialgu on 1,5 kuu pikkune bänneri testperiood tasuta.

Lehte sundis uuendama vana keskkonna vilets tehniline osa ja väljanägemise madal tase. Uus disain näitab mereliselt siniseid toone, vasaku ja parema menüü värvid sümboliseerivad vastavalt meremärgistuse lateraalsüsteemi värve vaadates maa poolt mere poole - see tähendab, et ohutut, mõtlemispõhist ja hoolivat meresõitu alusta veebilehelt kipper.ee.
 
 
< Eelmine