Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 2
Kõik meretooted Autoeksperdi Tähesaju kaupluses -20% kuni 31.03.2016
Image Ostes vähemalt 10 euro eest, küsi teenindajalt tasuta kutset Meremessile!
 
Helsingi paadimess - Vene16Båt
Image 
Helsingis toimub 12.-21.02.2016 taas Vene Båt paadimess ja seda juba 47. korda. Messil osaleb ligi 400 eksponenti. Messil on väljas üle 550 erineva veesõiduki. Messi populaarsust kinnitab ka külastajatearv – üle 73 000 inimese 2015. aastal.

Helsingi paadimess on Eestiski tuntud – nii harrastajate kui paadiehitajate seas. Eestist osalevad sel korral oma väljapanekuga Alunaut OÜ - stend 6k51; ARCTIC Boats OÜ 7g31; Harju Kalandusühing MTÜ; Kakumäe Sadam OÜ 3c27; Kasse Paadid OÜ 6k51; Maral Pro OÜ 6e50; Sundreamer OÜ 5n31; Top Marine OÜ 3c10; Villawool OÜ UA20.
Loe edasi...
 
Merekultuuriaasta 2016
Image

Alanud merekultuuriaasta annab taas põhjuse pöörata end näoga mere poole ja küsida, kas oleme lihtsalt mereäärne rahvas või mererahvas. Merekultuuriaasta eesmärk on väärtustada Eesti mereajalugu ja osutada tähelepanu merega seotud traditsioonidele. Ühendades erinevaid kultuurivaldkondi, koondab käesolev teema-aasta enda alla kõik merekultuuri edasikandvad ettevõtmised ja sündmused, mille seas on nii kontserte, konverentse, arutelusid, festivale, võistlusi kui ka töötubasid.

Loe edasi...
 
Tartu uus Emajõe keskus  Tartu Karlova sadam
Image

Tartus avati juba sügisel uus sadam - Tartu Karlova sadam. Kuigi talvel aktiivset elu Emajõel ei toimu, alustati sadamas koheselt väikepaadijuhtide ja raadioside koolitusega, koolitajaks Nõuni Purjeklubist Elmo Saul. Koolitused toimuvad läbi aasta, vaata www.purjeklubi.ee

Loe edasi...
 
Pooleli olev pikk puupaat otsib uut omanikku

Müüa pooleli olev puupaat pikkusega 13,5 m, millest saab ehitada kas 1-2-mastilise purjeka, mootorpaadi või rannasuvila.

Image

Loe edasi...
 
GUL purjetamis- ja surfivarustus

Image

Suurbritannia kaubamärgil GUL on tänaseks juba ligi 45 aastat kogemust purjetamise ning surfivarustuse valmistajana. GUL`i materjalid on kaasaegsed ja mugavad ning tooted väga vastupidavad ja kvaliteetsed. GUL kasutab purjetamisriiete valmistamisel alati hingavaid ja vastupidavaid materjale.

Loe edasi...
 
Raamat "Mere kutse", Mati Sepp

Image

Loe Kalev Vapperi soovitust!

Loe edasi...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 11 - 20 - 76