Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 1
Hillar Kukk: "Olen tohtinud hingata tuult vabal merel"

Image

Jahtkapten Hillar Kukk on oma merereisidest kirjutanud mahuka raamatu. Kui arvestame, et Hillari esimene pikem meresõit oli juba 1979. aastal folkboodiga Roomassaarest Tallinna, siis mahub ta logiraamatusse palju miile ja kogemusi. Eestis on alla kümne mehe, kes maapallile meritsi tiiru peale teinud, Hillar on üks neist.

Loe edasi...
 
Merematkamise seminarist "Milleks siia purjetada?"

Hiiumaa väikesadamad said rahvusvahelise tähelepanu osalisteks 02.-04. septembril toimunud seminaril, mis kandis nime „Milleks siia purjetada?“. Hiiumaa asukoht Läänemeres on merematkamise seisukohalt soodne, kuid selleks, et Hiiumaa sadamad saaksid purjetamise sihtkohana tuntuks nende hulgas, keda siia külastajana oodatakse, on vajalik tutvustada olemasolevaid ja kavandatavaid võimalusi. Seepärast kutsus Eesti Merematkamise Selts, mis on koostöövõrgustiku BSCN (Baltic Sea Cruising Network) liige, oma partnerid Hiiumaale, et saada pilt siinsete sadamate olukorrast. Lisaks Eestile olid kohal Saksa, Taani, Rootsi, Soome, Venemaa ja Läti  merematkamisorganisatsioonide esindajad, samuti Inglismaal paikneva ühingu Cruising Association Läänemere sektsiooni väsimatud eestvedajad Fay ja Graham Cattell.

Loe edasi...
 
Allveelaev Lembit tõstetakse veest välja 20. mai öösel
Eesti Meremuuseumil on rõõm teatada, et Lennusadamas on taas toimumas olulisi arenguid ning alustame peagi allveelaeva “Lembit”
maaletoomisprotsessiga.
Loe edasi...
 
Mere- ja vaba aja mess 2011

 Image

11.-13. märtsil toimub Eesti Näituste messikeskuses arvult juba üheteistkümnes „Mere- ja vaba aja mess“, mis on kujunenud merendushuviliste jaoks ainulaadseks võimaluseks tutvuda Eestis pakutava tootevalikuga, teenustega ning organisatsioonidega - messil on traditsiooniliselt esindatud veesõidukite ja varustuse tootjad ning müüjad nii Eestist kui ka välismaalt, samuti jagavad messil infot mitmed riigiasutused, koolitajad ja purjetamise ning veemotospordi alaliidud.

Loe edasi...
 
Vene11Båt - Soome suurim paadimess

Image

Esinduslik ülevaade veesõidukitest ja kogu veeharrastuse maailmast. Paadid, kaatrid, jahid ja nende varustus, ala info ja teenused, kalastustarbed ning veematka-teave.

Kui mõned viimased aastad on möödunud suhteliselt rahulikult, siis nüüd on Soome paadimessi näitusehallis taas elevust ja möllu. Kõigist eksponeeritavatest paatidest on rohkem kui kolmandik täielikult uued, mida paadimessil varem ei ole nähtud. Neist kaheksat näidatakse kogu Soomes esimest korda.

Loe edasi...
 
Kipper.ee kaptenite seminar 2011: 12. jaanuar
 
Image
 
Rõõm on teatada, et 2009. aastal alguse saanud traditsioon, kohtuda Tallinnas valitud kolmapäevadel merelisteks juttudeks, on jätkumas värskes 2011. aastas.

Avaseminar toimub 12.01.2011 kell 18 Tallinna Sadama aatriumis!
Loe edasi...
 
Stockholmi paadimessist

Image

Kui tipptunnisagin suurlinna metroos on maainimesele midagi, mida on ühtaegu keerukas mõista ja taluda, siis rootslaste paadimess mõjus väikese mererahva esindajale just selliselt. Määratud mõõtmed. Mõne tunniga tekib väike aimdus sellest, millistesse mõõtmetesse ulatuvad veega seotud harrastused Rootsis.

Loe edasi...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 21 - 30 - 76