Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 3
Allveelaev Lembit tõstetakse veest välja 20. mai öösel
Eesti Meremuuseumil on rõõm teatada, et Lennusadamas on taas toimumas olulisi arenguid ning alustame peagi allveelaeva “Lembit”
maaletoomisprotsessiga.
Loe edasi...
 
Mere- ja vaba aja mess 2011

 Image

11.-13. märtsil toimub Eesti Näituste messikeskuses arvult juba üheteistkümnes „Mere- ja vaba aja mess“, mis on kujunenud merendushuviliste jaoks ainulaadseks võimaluseks tutvuda Eestis pakutava tootevalikuga, teenustega ning organisatsioonidega - messil on traditsiooniliselt esindatud veesõidukite ja varustuse tootjad ning müüjad nii Eestist kui ka välismaalt, samuti jagavad messil infot mitmed riigiasutused, koolitajad ja purjetamise ning veemotospordi alaliidud.

Loe edasi...
 
Vene11Båt - Soome suurim paadimess

Image

Esinduslik ülevaade veesõidukitest ja kogu veeharrastuse maailmast. Paadid, kaatrid, jahid ja nende varustus, ala info ja teenused, kalastustarbed ning veematka-teave.

Kui mõned viimased aastad on möödunud suhteliselt rahulikult, siis nüüd on Soome paadimessi näitusehallis taas elevust ja möllu. Kõigist eksponeeritavatest paatidest on rohkem kui kolmandik täielikult uued, mida paadimessil varem ei ole nähtud. Neist kaheksat näidatakse kogu Soomes esimest korda.

Loe edasi...
 
Kipper.ee kaptenite seminar 2011: 12. jaanuar
 
Image
 
Rõõm on teatada, et 2009. aastal alguse saanud traditsioon, kohtuda Tallinnas valitud kolmapäevadel merelisteks juttudeks, on jätkumas värskes 2011. aastas.

Avaseminar toimub 12.01.2011 kell 18 Tallinna Sadama aatriumis!
Loe edasi...
 
Stockholmi paadimessist

Image

Kui tipptunnisagin suurlinna metroos on maainimesele midagi, mida on ühtaegu keerukas mõista ja taluda, siis rootslaste paadimess mõjus väikese mererahva esindajale just selliselt. Määratud mõõtmed. Mõne tunniga tekib väike aimdus sellest, millistesse mõõtmetesse ulatuvad veega seotud harrastused Rootsis.

Loe edasi...
 
Meremess 2010 toimub 5.-7. märtsil Eesti Näituste messikeskuses

Image

Aasta oodatuimal merendussündmusel on juubel! Saabumas on järjekordne, arvult juba kümnes Meremess. Viimastest messidest kokkuvõtteid tehes on heameel märkida, et sel aastal on asjaosalised messikorraldajad käed löönud ning ootavad kõiki juubelimessile „Meremess 2010“ Eesti Näituste messikeskuses!

Loe edasi...
 
Ilmus raamat Saaremaa purjespordi ajaloost

Image

Saaremaa Merispordi Selts esitles 16. novembril raamatut kohaliku purjespordi ajaloost. Teose "Saaremaa Merispordi Selts. 125 aastat purjesporti Kuressaares läbi aegade ja mälestuste" autoriks on ajaloomagistrant Piret Hiie.

Loe edasi...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 21 - 30 - 74