Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 72
Väikelaevaehitajad teevad koostööd ekspordimahtude suurendamiseks

Kuressaares tutvustati 24. aprillil EAS-i toel välja töötatud väikelaevaehitussektori ühis-strateegiat, mis näeb ette ettevõtetevahelist koostööd ekspordimahtude suurendamiseks ja mastaabiefekti saavutamiseks. ”Saaremaa on kvaliteetse väikelaevaehituse piirkond, mis on juba tõestanud oma ekspordivõimekust,” ütles strateegia väljatöötamist nõustanud Jüri Sakkeus ärinõustamisfirmast KPMG. „Väikelaevaehituses hinnatakse väga traditsioonidel rajanevat oskusteavet ning suutlikkust eristuda masstoodangust.“

Loe edasi...
 
Saaremaal loodi Eesti Väikelaevaehituse Liit

Image

Aprilli alguses loodi Saaremaal Eesti Väikelaevaehituse Liit, mille eesmärgiks on sektori maine ja konkurentsivõime tugevdamine.
„Saaremaa on Eesti väikelaevaehituse kants, siin toodetakse üle 60% sektori käibest ja üle 80% selle ärikasumist,“ ütles väikelaevaehituse liidu projektijuht ja TTÜ Kuressaare Kolledži õppejõud Anni Hartikainen. „Saaremaa tööstusest moodustab väikelaevaehitusfirmade käive ligi veerandi, kusjuures peaaegu kogu toodang läheb ekspordiks.“

Loe edasi...
 
Alunaut: Saarlased ehitavad innovaatilise ekspeditsioonijahi

Image

Saaremaa laevaehitusfirma Alunaut sõlmis lepingu Rootsi firmaga Changelab AB 60 jala pikkuse alumiiniumist ekspeditsioonijahi Journeyman 60 ehituseks.
Innovaatiline ja loodussõbralik jahtlaev ehitatakse valmis Pöide vallas asuval ellingul ja hakkab tulevikus seilama kogu maailmas Gröönimaast Antarktikani ning Kanaari saartest Mikroneesiani, kirjutas Saare maakonna päevaleht Meie Maa.

Loe edasi...
 
Salme paadisild ja sadamahoone

Image
Salme jõe laiema osa Sõrvepoolsele küljele on kavas rajada 60 meetri pikkune paadisild ja Kuressaare- Sääre riigimaantee poolsesse jõe otsa slipp ning kõigile tuleohutuse nõuetele vastav tuletõrje veevõtukaev.

Loe edasi...
 
Rohkem purjetamist! 6 x Blusail24

Image

2008 aasta oli Eesti purjetamises match race avastamise aastaks, värskelt hangitud Itaalia päritolu Blusail 24 tüüpi jahtidel peeti Tallinnas mitu  rahvusvahelist jõukatsumist, mille krooniks sai A Le Coq Open Estonian Championship.

Loe edasi...
 
navi.kipper.ee - uus õppeotstarbeline tasuta merekaart

Image

Ajastatult Meremessi esimesele päevale sai täna huvilistele kasutatavaks uus õppeotstarbeline tasuta merekaart navi.kipper.ee. Kaardi eesmärk on teha mugavalt kättesaadavaks kogu veel kulgemist hõlbustav info. Kaart põhineb GoogleEarth kaardirakendusel ja sisaldab suure hulga infokihte, et enne merele (või siseveekogudele) minemist põhjalik eeltöö ära teha.

Loe edasi...
 
Helsingi paadimess Vene09Båt 6.-15.02.2009

Image

Paat09 on suurim Soomes toimuv veesõidukitealane sündmus. Oma tuntuselt on mess kaugelt ületanud Soome piirid. Paadimess toimub Helsingis juba 40. korda. Tänaseks on mess täitnud messikeskuse kõik kuus halli ning väljas on üle 300 eksponendi enam kui 600 veesõidukiga. Lisaks paatidele, kaatritele, jahtidele on messil väljas erinevad vee-elamusi pakkuvad teenused ning tooted. Külastamas käis 2008. aastal 89 000 inimest.

Loe edasi...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 31 - 40 - 72