Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 8
Emajõe veetee saab uued sadamad

Image

Praeguste randumiskohtade korrastamise kõrval saab Emajõe veetee tänu Tartumaa omavalitsuste koostööle hulga uute paadisildade võrra rikkamaks. Kui projekti peamine eesmärk on piirkonna vee- ja loodusturismi arendamine, siis koostöös Venemaaga võib liinil peagi liikuma hakata ka Pihkva turistilaev. Sadamate ja paadisildade arendaja on Tartumaa omavalitsuste liit, mille osapoolte loodud sihtasutuse Emajõe Jõeriik esindaja Viktor Nukka sõnul kulub projektile esialgsel hinnangul umbes 50 miljonit krooni.

Loe edasi...
 
Manilaiu sai korraliku sadama

Image

Täna keskpäeval avati Manilaiul uuendatud sadam, mille korrastamiseks kulus 8,1 miljonit krooni. Munalaiu sadama Manilaiu praamikaid hakkas AS Inseneriehitus uuendama juulis ja augustiga oli töö ühel pool, kirjutab Pärnu Postimees.

Loe edasi...
 
Härrade ühine harrastus

Image

Purjekas on investeering oma vaba aega, tervisesse, sõbra- ja kliendisuhetesse. Kulude ohjes hoidmiseks tasub purjekas osta mitme peale ning seda ka välja rentida. Möödunud sügisel tellisid neli sõpra endale Prantsusmaal asuvast Beneteau tehasest 37 jalga pika purjeka Oceanis 37, mis sai nimeks Viva Bene.

Loe edasi...
 
Eesti Meistrivõistlused Lühirajapurjetamises BluSail 24 klassis 6. - 7. september, Tallinnas

Image

Suurepärane võimalus  panna ennast proovile parimate avamere-, olümpiaklassi- ja matchracepurjetajate vastu! Osavõtt kõigile purjetajatele, vanuse-, soo- ja nahavärvipiirangud puuduvad.

Loe edasi...
 
Ruhnu sadam kogub populaarsust

Image

Pisut rohkem kui aasta tagasi pärast põhjalikke taastamistöid avatud Ringsu sadamas on merereisijate hulk tublisti kasvanud ning viimastel nädalatel on sadamat külastanud suuremad laevad kui kunagi varem. Ruhnu sadam on külastajate hulgas populaarne ning meelitab ligi ka väga suuri ning uhkeid aluseid. Teiste hulgas randus Ringsus näiteks Armin Karu kaater Mari V, mille kõrval ruhnlaste alus Sääre Mari tundub tõeline kärbeskaallane.

Loe edasi...
 
Veelliiklejad jätavad päästevarustuse kasutamata

Möödunud nädalavahetusel Pärnu sadama akvatooriumis ning Pärnu lahel veeliiklust kontrollides pidi Pärnu veepolitsei koostama mitu väärteoprotokolli. Kokku kontrolliti laupäeval ja pühapäeval 27 alust. Väärteomaterjalid tuli koostada neljal juhul, kui ühel väikelaevajuhil polnud ette näidata juhiluba ning kolmel korral oli tegemist päästevarustuse puudumisega. Seitsme aluse puhul piirdus politsei nõuetekohase päästevarustuse kasutamata jätmisel suulise hoiatusega. Veepolitseile jäi silma ka kaks jetiga sõitjat, kes olid veel liiklemiseks valinud vale sõidupiirkonna.

Loe edasi...
 
Merele ihkav mees täitis metsaonnis unistuse

Image

Järvamaa Teatajas ilmus mullu 7. juulil karikatuur pealkirjaga «Rassi küla metsas valmis paat». Pildil lösutab kuival maal purjepaat, milles kükitavad kaptenimütsides karu ja jänesed. Masti otsas röögib öökull: «Ma näen maad!» Postimees leidis Türi vallast paadi valmistanud mehe, kes põgenes masenduse eest metsa, et hakata ellu viima lapsepõlveunistust.
Prillid pealaele lükatud ja naerune nägu ees, võtab hallipäine, kuid nooruslik ja tugev Aare Kink (58) metsaonni õuel külalisi vastu ja surub kätt sellise jõuga, et võtab pisara silma.

Loe edasi...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 41 - 50 - 73