Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meremess 2009 toimub 6.-8. märtsil Saku Suurhallis

Image

Aasta oodatuim merendussündmus on nüüd uues kohas Saku Suurhallis!

Loe edasi...
 
¡Merevärav 2009¡ väärtustab merd ja merelist elustiili

Image

12.-15. märtsil 2009.a korraldab Eesti Näituste AS messikeskuses esimese  rahvusvahelise merelise elustiili messi ”Merevärav 2009”.

Loe edasi...
 
Emajõe veetee saab uued sadamad

Image

Praeguste randumiskohtade korrastamise kõrval saab Emajõe veetee tänu Tartumaa omavalitsuste koostööle hulga uute paadisildade võrra rikkamaks. Kui projekti peamine eesmärk on piirkonna vee- ja loodusturismi arendamine, siis koostöös Venemaaga võib liinil peagi liikuma hakata ka Pihkva turistilaev. Sadamate ja paadisildade arendaja on Tartumaa omavalitsuste liit, mille osapoolte loodud sihtasutuse Emajõe Jõeriik esindaja Viktor Nukka sõnul kulub projektile esialgsel hinnangul umbes 50 miljonit krooni.

Loe edasi...
 
Manilaiu sai korraliku sadama

Image

Täna keskpäeval avati Manilaiul uuendatud sadam, mille korrastamiseks kulus 8,1 miljonit krooni. Munalaiu sadama Manilaiu praamikaid hakkas AS Inseneriehitus uuendama juulis ja augustiga oli töö ühel pool, kirjutab Pärnu Postimees.

Loe edasi...
 
Härrade ühine harrastus

Image

Purjekas on investeering oma vaba aega, tervisesse, sõbra- ja kliendisuhetesse. Kulude ohjes hoidmiseks tasub purjekas osta mitme peale ning seda ka välja rentida. Möödunud sügisel tellisid neli sõpra endale Prantsusmaal asuvast Beneteau tehasest 37 jalga pika purjeka Oceanis 37, mis sai nimeks Viva Bene.

Loe edasi...
 
Eesti Meistrivõistlused Lühirajapurjetamises BluSail 24 klassis 6. - 7. september, Tallinnas

Image

Suurepärane võimalus  panna ennast proovile parimate avamere-, olümpiaklassi- ja matchracepurjetajate vastu! Osavõtt kõigile purjetajatele, vanuse-, soo- ja nahavärvipiirangud puuduvad.

Loe edasi...
 
Ruhnu sadam kogub populaarsust

Image

Pisut rohkem kui aasta tagasi pärast põhjalikke taastamistöid avatud Ringsu sadamas on merereisijate hulk tublisti kasvanud ning viimastel nädalatel on sadamat külastanud suuremad laevad kui kunagi varem. Ruhnu sadam on külastajate hulgas populaarne ning meelitab ligi ka väga suuri ning uhkeid aluseid. Teiste hulgas randus Ringsus näiteks Armin Karu kaater Mari V, mille kõrval ruhnlaste alus Sääre Mari tundub tõeline kärbeskaallane.

Loe edasi...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 41 - 50 - 75