Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Meil on lehel:
Külalisi - 5
Piirivalve päästis 8 merehätta sattunud sukeldajat

Image

Eile, 29. juuni õhtul  sai piirivalve teate Toila lähedal 4 meremiili kaugusel rannikust merehätta sattunud aluse „Marusja”  kohta. Aluse pardal oli kaheksa sukeldujat. Sukeldujate 6-meetrine kummipaat  jäi merehätta mootoririkke tõttu.

Loe edasi...
 
Tallinnas algasid merepäevad

Image

Tallinnas algasid teisipäeval suurejoonelise mereparaadiga kolm päeva kestvad merepäevad, kus osalevad selleks puhuks Tallinnasse saabuvad ajaloolised  Rootsi laevad. Mereparaadi on võimalik jälgida alates kella neljast selleks puhuks avatavalt Tallinna Sadama kruiisikailt ning Pirita teelt.

Loe edasi...
 
Ilmus teatmik "Navigatsioonimärgid Eesti vetes"

Image

Veeteede Amet andis välja teatmiku "Navigatsioonimärgid Eesti vetes", mis sisaldab Eesti rannikul ja vetes paikneva 459 püsi- ja ujuvmärgi andmeid 1. mai 2008. a seisuga. Teatmikus on toodud navigatsioonimärkide tehnilised karakteristikud: nimi, asukoht, koordinaadid, tule iseloom, kõrgus merepinnast ja nähtavusulatus ning märgi kirjeldus. Teatmik on eesti ja inglise keeles, illustreerivate fotodega.

Loe edasi...
 
Naissaare sadam ootab remonti ja uut peremeest

Image

Kuna Eesti Mereakadeemia loobub Naissaare sadama haldamisest, võtab selle esialgu üle Viimsi valla äriettevõte. Edaspidi loodetakse aga aastaid räämas seisnud laevade randumispaiga korrastamisel riigi abile.

Loe edasi...
 
Timberlandiga merele!

Image

Ilm läheb suve lähenedes üha soojemaks ja suvisemaks, alanud on juba ka purjetamise hooaeg. Seoses Kristiine ja Lõunakeskuse Timberlandi sünnipäevaga kutsume teid tutvuma mereteemaliste suviste sünnipäevapakkumistega.

Loe edasi...
 
Emajõe Lodjaselts alustab viikingilodja näidisehitust

Image

Neljapäeva, 15. mai hommikul langetati Lääne-Virumaal RMK Triigi metskonnas sihvakas tamm, millest saab tulevase viikingilaeva emapuu. Nagu lodi „Jõmmu“ ehitamiselgi paneb ka seekordsele ettevõtmisele õla alla Riigimetsa Majandamise Keskus, toetades laevaehitust puitmaterjaliga. Viikingilodi on kavas vette lasta 2009. aasta suve alguses ja selle ehitamist võivad kõik huvilised Tartus Väikeses Lodjakojas uudistamas käia. Hiljem on kavas lisaks vett mööda sõitmisele viikingilotja ka treileril maismaad mööda Eestimaa erinevatesse paikadesse viia.

Loe edasi...
 
Pärnu veepolitsei alustas uut hooaega

Image

Pärnu veepolitsei alustas 15. mail neljandat hooaega. Veepolitsei igapäeva tööde hulka kuulub väikelaeva juhtide kontrollimine, erinevate veeürituste alade turvamine, kutsutakse korrale hooletuid skuutrijuhte ning abistatakse mootoririkke tõttu hätta jäänud sõidukeid. Politseikaater patrullib Pärnu, Sauga ja Reiu jõel ning Pärnu lahel.

Loe edasi...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 51 - 60 - 74