Advertisement

Sõbrad

Advertisement

Advertisement

Kasutajad onlines

Esmakordselt toimub Avamere Eesti Karikasari

Eesti Jahtklubide Liit lansseerib Avamere Eesti karikavõistluste sarja, mis koosneb kolmest suurregatist -- Watergate regatt, Muhu väina regatt ja Honda Baltic Offshore Week. Eesti karikasarja võistlusi avamerejahtidele peetakse esmakordselt.

Eesti Jahtklubide Liidu peasekretäri Ott Kallase sõnul on Avamere Eesti Karikasarja näol tegemist olulise uuendusega Eesti avamerepurjetamises. "Karikasarja konkreetne struktuur võimaldab esmakordselt panna purjetajad proovile kolme etapi vältel erinevates võistlusoludes ning annab ka lisaväärtust sarja kokkuvõttes pinget ja põnevust üles kruvides," ütles Kallas.

Loe edasi...
 
Pakri 450 Sailiga proovisõidud Pirital

Image

Eestis toodetud päevapurjeka, uudismudeli Pakri 450 Sail'iga on nüüdsest võimalik tutvuda Pirital, paadilaenutuse kail. Huvi korral saab purjekaga merel ka proovisõidu teha.

Loe edasi...
 
Piirivalve päästis 8 merehätta sattunud sukeldajat

Image

Eile, 29. juuni õhtul  sai piirivalve teate Toila lähedal 4 meremiili kaugusel rannikust merehätta sattunud aluse „Marusja”  kohta. Aluse pardal oli kaheksa sukeldujat. Sukeldujate 6-meetrine kummipaat  jäi merehätta mootoririkke tõttu.

Loe edasi...
 
Tallinnas algasid merepäevad

Image

Tallinnas algasid teisipäeval suurejoonelise mereparaadiga kolm päeva kestvad merepäevad, kus osalevad selleks puhuks Tallinnasse saabuvad ajaloolised  Rootsi laevad. Mereparaadi on võimalik jälgida alates kella neljast selleks puhuks avatavalt Tallinna Sadama kruiisikailt ning Pirita teelt.

Loe edasi...
 
Ilmus teatmik "Navigatsioonimärgid Eesti vetes"

Image

Veeteede Amet andis välja teatmiku "Navigatsioonimärgid Eesti vetes", mis sisaldab Eesti rannikul ja vetes paikneva 459 püsi- ja ujuvmärgi andmeid 1. mai 2008. a seisuga. Teatmikus on toodud navigatsioonimärkide tehnilised karakteristikud: nimi, asukoht, koordinaadid, tule iseloom, kõrgus merepinnast ja nähtavusulatus ning märgi kirjeldus. Teatmik on eesti ja inglise keeles, illustreerivate fotodega.

Loe edasi...
 
Naissaare sadam ootab remonti ja uut peremeest

Image

Kuna Eesti Mereakadeemia loobub Naissaare sadama haldamisest, võtab selle esialgu üle Viimsi valla äriettevõte. Edaspidi loodetakse aga aastaid räämas seisnud laevade randumispaiga korrastamisel riigi abile.

Loe edasi...
 
Timberlandiga merele!

Image

Ilm läheb suve lähenedes üha soojemaks ja suvisemaks, alanud on juba ka purjetamise hooaeg. Seoses Kristiine ja Lõunakeskuse Timberlandi sünnipäevaga kutsume teid tutvuma mereteemaliste suviste sünnipäevapakkumistega.

Loe edasi...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 51 - 60 - 76